İlkokul Kursları

Nitelikli eğitim hizmetleri için; çocuklara İngilizce eğitimi üzerine tecrübeli kadrosuyla hizmet veren kurumumuz, verimliliği en üst seviyelere taşımak için maksimum sekiz öğrencinin katılım sağlayabileceği ve bireyselliği ön plana çıkartan butik akıllı sınıflarda ders yapmaktadır.

İncele

Ortaokul Kursları

Özellikle orta yaş gruplarında İngilizce eğitiminin önemli olduğu kadar öğrencilerimizin İngilizce'ye karşı sempati duyması ve yapılan derse zevkle katılması da bizim için çok önemlidir. İlk hedef öğrencilerimize katıldıkları kursun bir ders olmadığı ve tüm dünyadan iletişim kurmanın en kolay yolu olduğunu aşılamaktır.

İncele

YDS Kursları

Yetişkinler için olan İngilizce eğitimlerimizde genel İngilizce odaklı, öğrencilerimizin iletişim becerilerini ön plana çıkartmayı amaçlayan bir öğretim planı uygulanır. Ders materyali olarak İngiltere meşeili ve CEFR’ye uygun kitaplar kullanılmaktadır ve her düzeyde olduğu gibi eğitim materyallerinin tamamı ücretsiz olarak öğrencilerimize sunulmaktadır. Yetişkinler için hazırlanmış olan eğitim planına her düzeyden 20 adet Social ya da Science olarak ayrılmış hikaye kitapları bulunmaktadır. Her hikaye kitabının sözlü ve yazılı olarak kontrolü yapılmaktadır. 

İncele

Online Kurs Sistemi